Абітурієнту

РОБІТНИЧА ПРОФЕСІЯ – СТАБІЛЬНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Шановний абітурієнте! Розпочинається дуже важливий етап у твоєму житті – ти маєш обрати шлях до майбутньої професії. І ми знаємо, що цей вибір зробити нелегко. Особливо серед такого різноманіття пропозицій.

         Наважимось дати дуже важливу пораду – намагайся прислухатися насамперед до свого серця, а не гнатися за модними професіями. Зваж усі «за» і «проти», зроби свій крок зважено і розсудливо.

         Більшість молодих людей прагнуть продовжувати навчання в столиці або, принаймні, в обласному центрі. Насправді якість навчання не залежить від того, де розташований заклад. А навчання у невеликому місті має свої переваги, передусім економічні: вартість проживання значно менша, не потрібно витрачати кошти на проїзд у міському транспорті (на сьогодні це є дуже важливим аргументом). Крім того свіже повітря, багато вільного особистого простору, відсутність постійної метушні – ідеальні умови для навчання.

         Одним із таких навчальних закладів, де ти можеш здобути якісну освіту, є Державний професійно-технічний навчальний заклад «Путивльський професійний ліцей», розташований у м. Путивль.

          У цьому невеликому навчальному закладі учні відчувають себе затишно і комфортно, ведуть активне, наповнене яскравими подіями учнівське життя. Тому коли будеш обирати навчальний заклад для подальшого навчання – подумай про те, що у нас ти можеш здобути повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника і не витрачати на це багато коштів. А якщо буде бажання – вступити на навчання до Вищої школи агробізнесу в Ломжі (WSAhttps://wsa.edu.pl) (Польща) без екзаменів та отримати вищу освіту за кордоном.

Учні, які навчаються  в ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів», після його закінчення мають змогу продовжити навчання у Вищій школі агробізнесу на факультеті  сільського  господарства за спеціальностями:

  • Агробізнес;
  • Консалтинг в агробізнесі;
  • Економіка в агробізнесі;
  • Агротуристика і регіональний продукт;
  • Відновлювальні джерела енергії.

Учні, які  навчаються  в ліцеї  за професіями: «маляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «муляр, пічник», «монтажник  санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник», «столяр будівельний, тесляр», – можуть продовжити навчання на факультеті будівництва Вищої школи за спеціальностями:

  • Загальне будівництво;
  • Дорожнє будівництво.

Вища школа агробізнесу в Ломжі допомагає учням професійно-технічних навчальних закладів вирішити питання проживання, харчування та паралельного працевлаштування. Ви зможете заробти собі на життя та оплатити навчання. У вас буде змога оформити Карту побутудокумент, який надає можливість  легально навчатись, працювати  та знаходитись на території Польщі, отримувати безкоштовну першу медичну допомогу на тих же підставах, що і громадяни Польщі.

Після закінчення навчання  у Вищій школі  агробізнесу студенти отримують вищу освіту  і гарантоване працевлаштування в Польщі з європейською заробітною платою.

На сьогодні державою зроблені важливі кроки для підвищення престижності робітничих професій. Сподіваємося, що ця тенденція буде продовжена, і ти вже зможеш, обираючи робітничу професію, не хвилюватися про своє матеріальне становище.

      Візміть до уваги! Після закінчення Путивльського професійного ліцею та отримання диплома кваліфікованого робітника ви можете вступити на другий чи третій курс навчання без результатів ЗНО до Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, Глухівського коледжу імені С. А. Ковпака чи продовжити навчання у Глухівському національному педагогічному університету імені О. Довженка, Глухівському агротехнічному інституті імені С. А. Ковпака. Ви також зможете дистанційно (без виїзду до навчального закладу) отримати вищу освіту у Сумському державному університеті на базі територіального центру дистанційних комунікацій, який створено у ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей».

Якщо потрібна консультація – звертайтесь за телефоном приймальної комісії – 0997736842 або за адресою: 41500, м. Путивль, вул. Богдана Хмельницького (Комсомольська), буд.20.