Психологічна допомога та підтримка під час війни

Психологічною службою ліцею проведено практичне заняття “Життя в режимі очікування” з метою покращення психологічного стану, подолання негативних почуттів, пов’язаних з пережитими подіями, вчилися долати фобії, розбиралися зі своїми емоціями, планували своє майбутнє.

До уваги учасників освітнього процесу!Нагадуємо, що робота психологічної служби в закладі освіти продовжується незалежно від форми навчання. Пам’ятайте, що ви завжди маєте змогу звернутися зі своїми запитаннями, проблемами, потребами та підтримкою.ПІДТРИМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ КОЖНОГО!

➡️Важлива інформація!

➡️Візьміть до уваги! ✨Європейський Союз @EUDelegationUkraine та @IOMUkraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни. 👉У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики. Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:

1️⃣ Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії

2️⃣ Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям

3️⃣ Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру

4️⃣ Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон

5️⃣ Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи

‼️Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».

👉Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00.📢Пам’ятайте про це та поширюйте!

Діти та війна: навчання технік зцілення

Цікава, змістовна, актуальна програма “Діти та війна: навчання технік зцілення” в сучасних реаліях є ефективним засобом у роботі практичного психолога.

Порада дня👇Турбуємося про себе 👇Зараз ми з вами переживаємо важкі часи, почуваємо себе пригніченими, схвильовано через події сьогодення. І це нормальна реакція на ненормальну ситуацію. Проте це також означає, що потрібно стежити за своїм психічним здоров’ям👇👇