Архів за місяць: Лютий 2020
«Всі професії хороші – обирай до смаку»
Протягом січня-лютого 2020 року проведено профорієнтаційний тренінг з учнями 9 класів Путивльських ЗОШ № 1, ЗОШ № 2 та Камінського НВК.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/originalphoto-1caf6e3e03753cc81668317fbff8c1ff.jpeg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20191125_103854.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20191126_095002.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200220_133403.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/13.jpg)
Шановні колеги!
Керівницто Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України висловлює Вам вдячність за співпрацю в організації експерементальної роботи з актуальних проблем теорії і методики професійної освіти. Просимо Вас сприяти проведенню опитування з питань розвиненості правової культури у педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Анкета доступна за посиланням: