Архів за місяць: Жовтень 2021
А ОСІНЬ ДІЙСНО ЗОЛОТА!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-6d67c5319ba509eaf923c304054c54a6-V-1024x766.jpg)
20-22 жовтня 2021 р. у Київському Палаці Спорту відбулася Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», організатором якої є Компанія «Виставковий Світ».
Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – наймасштабніший захід для обміну досвідом використання сучасних освітніх технологій та цифрових інструментів в освітньому процесі, презентації творчих ідей, нових проєктів для забезпечення якісної підготовки фахівців з урахуванням вимог сучасного ринку праці.
У виставці взяли участь 320 учасників із 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії, Словаччини. Професійну (професійно-технічну) освіту представляли 77 закладів освіти. Наш заклад освіти прийняв участь у конкурсі з тематичної номінації «Упровадження освітніх інновацій у професійну підготовку фахівців для сучасного ринку праці», презентувавши електронний освітній контент з предмета «Бухгалтерський облік» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Офісний службовець (бухгалтерія)».
Електронний ресурс був створений викладачем Оленою МИЧКОЮ за професійного методичного супроводу Маргарити ЛУПИНОС – заступника директора з навчально-виробничої роботи та Світлани ТІТОВОЇ – методиста закладу освіти. Журі високо оцінило конкурсну роботу і ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ нагороджено Золотою медаллю.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-926c40afcd89f19474619b759f65796c-V-503x1024.jpg)
Увага!!!
З метою зменшення соціальних контактів та стримання розповсюдження коронавіруса SARS-CoV-2 з 25.10.2021 освітній процес у ДПТНЗ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» буде здійснюватись з використанням технологій дистанційного навчання (за допомогою середовища G Suite) без викладання професійно-практичної підготовки (виробничого навчання) відповідно до розкладу.
Інформація про освітній процес у цей період міститься у розділі «Дистанційне навчання».
УВАГА!
Освітній процес у закладі освіти з 25.10.2021 здійснюється за допомогою технологій дистанційного навчання (за допомогою середовища G Suite)
Створюємо ліси разом
Учні ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” 19 жовтня 2021 року разом зі співробітниками Державного історико-культурного заповідника узяли активну участь у акції «Озеленення України» та висадили 110 саджанців дуба на Городку – дитинці давньоруського Путивля.
Маємо надію, що молоді дерева приймуться та стануть окрасою нашого міста.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246890700_1026134674851844_6792513478812348016_n-1024x766.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246546897_1026135091518469_2161244419756575275_n-1024x766.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246694869_1026135241518454_3737250770565363850_n-760x1024.jpg)
Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти http://surl.li/alfqm
ВЕСЕЛО! ПОЗИТИВНО! КРЕАТИВНО!
У ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” проходить знайомство учнів першого курсу з обраною професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва”.
У закладі освіти учні мають гарні можливості для розширення своїх знань та удосконалення компетентностей, щоб стати справжніми майстрами обраної справи.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/244713382_1018312682300710_6290668720554859784_n-1024x852.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/244791094_1018312735634038_8322334873980148087_n-1024x766.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/244759565_1018312995634012_5493510143194506259_n-1024x775.jpg)
Козацька наснага
День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня.
Напередодні цього свята у спортивному залі ДПТНЗ “ПТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” проходив І етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів “Козацька наснага”. Перемогу отримала група № 31 http://surl.li/alcdh
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246642889_564796308078362_8546030108280281889_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246768426_1683670818496942_1892841154465079007_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246727568_464128148242052_2176423206564347206_n.jpg)