![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-e2beb3eb8c0e2ea4cc24a42a5a6d69b0-V-791x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-e2beb3eb8c0e2ea4cc24a42a5a6d69b0-V-791x1024.jpg)
15-16 грудня 2021 року у м. Суми проходив ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної ) освіти. Учень Суржиков Микита, який представляв Путивльський професійний ліцей, зайняв призове ІІІ місце у двох вищезазначених конкурсах.