У ДПТНЗ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» проведено виставку малюнків «Охорона праці очима дітей – 2024», з метою привертання уваги суспільства до питання охорони праці: формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках; профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливість формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих; активізація творчого потенціалу молоді, спрямування розвитку учнівської творчості.
У виставці взяли участь учні груп закладу освіти.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_12-27-52-edited.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_12-28-08-1-edited.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_12-28-29-1-edited.jpg)