4121 ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ)
Освітньо-кваліфікаційна характеристика
Саме поняття «офісні працівники» з’явилося на початку 90-х років минулого століття, коли здійснювався перехід від планової економіки до ринкової. Спочатку до категорії офісних працівників відносилися оператори довідкових служб, уповноважені з роботи з абонентами, працівники бухгалтерії та відділів продажів. В умовах високорозвиненої системи товарно-ринкових відносин і процвітання різних форм бізнесу потреба в кваліфікованих працівниках, що спеціалізуються на виконанні бухгалтерського обліку, росте з кожним днем. Важливо відзначити, що офісний службовець – це співробітник фінансового відділу підприємства.
Робота офісного службовця багатогранна і вимагає великого спектра умінь. До компетенції такого працівника входить облік і контроль основних, господарських, товарно-матеріальних засобів підприємства, витрат на виробництво і реалізацію товарів, що випускаються, а також різні операції в стосунках із замовниками.
Таким чином, офісний службовець (бухгалтер) – це своєрідний контролер всієї фінансової діяльності підприємства, покликаний створювати оптимальні комбінації матеріальних витрат з метою отримання найбільшої вигоди.
При подальшому підвищенні кваліфікації, обліковець має перспективу стати:
– аудитором;
– фінансовим директором;
– директором з економіки та фінансів;
– стати власником консалтингової чи аудиторської фірми.
Якщо Ви молоді, енергійні, наполегливі і мрієте досягти успіху в житті, мати забезпечене майбутнє, улюблену роботу, користуватися повагою суспільства – ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС!!!