8-12 квітня 2019 р. в Путивльському професійному ліцеї в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я з метою формування в учнів здорових навичок та відповідального ставлення до власного здоров’я було проведено відеолекторій з актуальних питань реалізації прав людини та її обов’язків, що стосуються здоров’я, Всеукраїнський урок “Громадське здоров’я”, конкурс стіннівок та спортивно-розважальне свято.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/56795519_400412874090697_3471055765328887808_o.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/57216759_400412864090698_3989504256926285824_o.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190411_203843.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190411_204416.jpg)