Вітаємо Харченко Олену – учасницю ІІІ етапу обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета “Фізика” в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
ІІІ етап конкурсу складався з 4-х частин:
– самопрезентації;
– презентації досвіду роботи в номінаціях;
– творчого завдання;
– відеопрезентації фрагментів уроку з самоаналізом.
Олена плідно готувалася до участі у заключному етапі та, незважаючи на дуже короткий стаж роботи (9 місяців), стала другою після переможниці конкурсу, набравши 75 балів зі 100.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/64700023_440228183442499_3752460261626216448_n-1.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/64600068_440228390109145_3967866052775247872_n-1.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/65098668_440228570109127_7431377626444333056_n.jpg)