«МОЯ ПРОФЕСІЯ – МОЄ МАЙБУТНЄ»

У сучасних умовах розвитку ринку своєчасний та обґрунтований вибір молоддю професії набуває все більшого значення. Помилковий вибір професії молодою людиною може вплинути на якість її навчання і в значній мірі знизити конкурентоспроможність на ринку праці.
15 вересня ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»з профорієнтаційною метою провів захід «МОЯ ПРОФЕСІЯ – МОЄ МАЙБУТНЄ» на центральній площі міста.
Профорієнтаційний захід проходив у формі ярмарку, відвідувачі якого з задоволенням поринули в світ творчості, втілюючи свої мрії в скульптурному живописі, отримали первинні навички водіння трактора та вантажного автомобіля, прийняли участь у фотосесії, ознайомилися з товарами, які виготовляють учні закладу разом зі своїми наставниками, скоштували смачні пиріжки та виграли корисні призи у безпрограшній лотереї.
Зі школярами та їх батьками було проведено дискусію профорієнтаційного спрямування з метою допомогти молоді зорієнтуватися у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути?».
У кінці заходу всім запропонували зробити колективне фото на пам’ять, яке ще раз довело, що ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ – не команда зірок, а ЗІРКОВА КОМАНДА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *