- Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти
- Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу.
- Заява.
- Порядок реагування на доведені випадки
- План заходів, спрямований на запобігання та протидію булінгу.
З 16 по 20 вересня 2019 року у ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» було проведено тиждень «Стоп булінг». Під час тижня було проведено інформаційно-просвітницькі заходи щодо протидії проявів булінгу: відео-лекторій, тренінгові заняття, консультації.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/1538739852949-1.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20181010_170357111-1-1024x768.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190918_104128-1-987x1024.jpg)