25 вересня 2019 року учні Путивльського професійного ліцею прийняли участь у Дні здоров’я. Для вихованців ліцею було організовано туристичний похід, спортивні змагання та конкурс на краще приготування страв європейської кухні.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190925_1052333-768x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190925_1044022-768x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190925_1118155-768x1024.jpg)
25 вересня 2019 року учні Путивльського професійного ліцею прийняли участь у Дні здоров’я. Для вихованців ліцею було організовано туристичний похід, спортивні змагання та конкурс на краще приготування страв європейської кухні.