Напередодні Дня української писемності та мови учні ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» взяли активну участь у ХІХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Диктант був присвячений 95-річчю українського радіо.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/75246637_536055560526427_982701754414006272_o.jpg)
Напередодні Дня української писемності та мови учні ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» взяли активну участь у ХІХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Диктант був присвячений 95-річчю українського радіо.