Остап Вишня – письменник-гуморист. Він збагатив українську літературу такими жанрами як гумореска, памфлет, фейлетон, ввів новий жанр гумористичного оповідання – усмішку.
“Щирий сміх подовжує життя” – таку назву мав виховний захід, присвячений 130-річчю від дня народження українського письменника-гумориста Остапа Вишні. Учасниками заходу були учні групи 3ТВ (викладач Суховєєва Л.О., бібліотекар Сорокіна Н.М.). Ведучий заходу Суржиков Володимир ознайомив учнів з життєвим шляхом та багатим доробком письменника. Учні мали змогу подивитись фільм “Моя автобіографія”– гумористичний життєпис автора.
Для учасників заходу була влаштована викладка літератури «Чародій сміху».
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/75627437_540065360125447_8318079285470429184_o.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/75486149_540065266792123_5651652357050597376_o.jpg)