Сьогодні учні ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», який щороку організовує Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Метою проведення конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Математичний конкурс-гра «Кенгуру» відзначає та розвиває талановитих учнів, що мають здібності до математичних наук, сприяє вдосконаленню та розширенню їх знань у відповідній сфері.Учні традиційно виконували пізнавальні тестові завдання, розв’язували різноманітні цікаві задачі на розвиток мислення.Бажаємо всім учасникам віри в перемогу та успіхів! З нетерпінням чекаємо на результати!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-edda722056d1e9ed1c4a2b5fc974b569-V.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-281b740ba19f911a61f21a587f1ce8aa-V-1024x768.jpg)