Колектив Путивльського професійного ліцею вітає викладачку математики Юлію ПАНУЄВУ з нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України та бажає міцного здоров’я, творчої наснаги та життєдайної енергії.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/309384763_5217873945006291_3358481344575966692_n-766x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/309363461_5217874321672920_6829424690113626629_n-766x1024.jpg)
Колектив Путивльського професійного ліцею вітає викладачку математики Юлію ПАНУЄВУ з нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України та бажає міцного здоров’я, творчої наснаги та життєдайної енергії.