У рамках проведення виховного заходу “Україна – моя рідна земля” учні 12 групи провели час серед природи, сповна насолодившись останніми сонячними днинами, та отримали естетичну насолоду від барвистої краси осені та її дарунків. Фото-квест “Зберу в долоні краплини бабиного літа” дозволить надовго закарбувати в пам’яті одержані яскраві емоції.Зупинись! Поглянь навколо – і ти побачиш дещо неймовірне! Пам’ятай, краса – навколо тебе!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312561171_1270257010439608_3884104507723956486_n-529x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312844356_1270257347106241_1468920234318105105_n-768x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312886198_1270257397106236_8230295089626734153_n-576x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312935741_1270257330439576_1113016697774970795_n-768x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312891318_1270257373772905_1686757245281015875_n-765x1024.jpg)