Колектив та учні ДПТНЗ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» 9 листопада об 11 годині долучилися до Радіодиктанту національної єдності-2022, який відбувся у День української писемності та мови. Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик. Читала текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева. У День української писемності та мови до найбільшого українського флешмобу традиційно приєднуються мільйони українців по всьому світу на знак поваги до української мови. А сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Написання радіодиктанту-2022 було адаптовано до умов воєнного часу. Учасники освітнього процесу Путивльського професійного ліцею брали участь у заході в режимі онлайн та офлайн. У різних країнах світу також були облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. Мета радіодиктанту – об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Для цього Суспільне Мовлення запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах. Друзі, шануймо українську мову!
Викладач української мови та літератури Любов СУХОВЄЄВА
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313399768_1281890962609546_1528345876477114676_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314370820_1281890959276213_3161787259518604832_n-741x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313272277_1281891035942872_1685760443312765664_n-1024x934.jpg)