10 листопада, в ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” відбувся І етап наймасовішого інтелектуального змагання митців художнього слова.Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря та продемонструвати свою творчість. Учні мали змогу у вигляді есе висвітлити актуальну тему сьогодення “Україна без зла”. Бажаємо всім учасникам успіхів, наснаги та нових творчих звершень!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314469994_1282530662545576_895413002406039801_n-1024x537.jpg)