16 листопада 2022 року у Путивльському професійному ліцеї відбувся І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. Цьогоріч, зважаючи на умови дії правового режиму воєнного стану, конкурс відбувся у безпечному форматі онлайн – синхронному та асинхронному режимах. За право взяти участь в обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика змагалися учні І-ІІІ курсів. Відрадно, що учні нашого закладу усвідомлюють значення мови в державотворенні та демонструють змістовні знання в царині слова.Віримо, що переможці конкурсу гідно представлять заклад освіти на ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з країнської мови імені Петра Яцика, який відбудеться в грудні 2022 року.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316027654_1287648985367077_6499707301796624062_n-1024x443.jpg)