У ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 03.11.2022 № 385-ОД «Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу», стартував проект “ЗАВЖДИ ПОРУЧ” з метою надання психологічної підтримки педагогам як умови збереження психічного здоров’я здобувачів освіти. Ранкові зустрічі організовано щопонеділка до початку навчальних занять, а у п’ятницю засідання інтервізійної групи, де педагоги мають можливість обмінятися досвідом, обговорити складні випадки у власній професійній діяльності.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316825062_1155884955032943_481930931009035816_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316550538_1155885031699602_8925029501215609548_n-1024x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/317494465_1155885075032931_4424269274493248228_n-734x1024.jpg)