День святого Миколая – священне свято. Воно зігріте благословенням, добром і радістю. Це день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і повсякчас. Нехай це свято принесе в кожен будинок тепло сімейного вогнища, любов, радість спілкування з близькими, добробут і стабільність. ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” бажає всім якомога більше радісних подій! Нехай святий Миколай благословить Вас на нові звершення та починання! А у Ваших серцях завжди живуть віра та надія!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320683054_697862138389582_5816494850607010011_n.jpg)