Воєнний стан у нашій державі, реалії дистанційного навчання вимагають особливих підходів в організації та проведенні учнівських конкурсів. Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру-2022», запланований на березень, був перенесений і відбувався в режимі онлайн з 9 по 13 грудня 2022 року. Метою проведення конкурсу є залучення учнів до цікавого та пізнавального світу математики. Конкурс-гра «Кенгуру» відзначає та розвиває талановитих учнів, що мають здібності до математичних наук, сприяє розширенню та вдосконаленню їх знань у цій сфері.Традиційно учні ДПТНЗ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» взяли участь в конкурсі, хоча й дещо в незвичному форматі.Бажаємо всім учасникам віри в перемогу та успіхів! З нетерпінням чекаємо на результати.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319556293_695446428656206_5248548716904645405_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319723277_4908933752542664_8325786931079193262_n-461x1024.jpg)