Як відрізняти вибухонебезпечні предмети? Де вони можуть приховуватись? Які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас? На ці та інші питання 8 березня отримали відповіді учні ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” від представника територіального підрозділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області Федченко А.В.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334712708_209790288305505_1798761748132301427_n-872x1024.jpg)