Завершилася декада української мови та літератури, а любов до рідної мови залишається на все життя .Уже традиційно в ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” у березні проходить декада української мови та літератури, метою якої є піднесення престижу української мови, культури та літературної спадщини серед здобувачів освіти, виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу, виховання поваги до мови та традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні.Цьогоріч, відповідно плану проведення, декада була досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси рідної мови та проявити свої знання в інтелектуальній мовній грі “Заговори, щоб я тебе побачив”, роботі мовної бригади “Ревізор” та фотобутафорії “Я думаю українською”.Також низка заходів була присвячена пам’яті Т. Г. Шевченка:- участь в обласному флешмобі “Нас єднає Шевченко”;- підведення підсумків та вручення нагород учасникам міського відкритого конкурсу читців;- виготовлення буклетів та участь у вікторині “Т. Г. Шевченко – художник з душею поета”;- літературна вікторина, присвячена творчості Т. Г. Шевченка;- виховний захід “Шевченко живе і промовляє”;- відеолекторій “Творчий шлях Т. Г. Шевченка”.У бібліотеці закладу протягом декади діяла книжкова виставка “На струнах кобзаревої душі”.Для кожного українця рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/335444938_207573818533476_2050918812130169304_n-500x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/335667508_933420174460702_3655277932872875363_n-766x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/335420596_1150237438982571_1015535664477352794_n-739x1024.jpg)