![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/18_090035_news2_654654654.jpg)
Вишиванка – національна святиня, що зберігає ідентичність українського народу. Сьогодні вишиванка набуває особливого значення, як прадавній оберіг, як символ єдності та міцності українського народу.У ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” з нагоди свята було проведено захід “Пазли національної ідентичності”, під час якого учні, вкладаючи душу в кожен елемент, створили авторський дизайн вишиванки. Під час творчої зустрічі говорили про символічність та важливість збереження національних традицій та символів українського народу.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348251826_908644113540974_7448626733689378383_n-595x1024.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347382306_573525431557137_7710882604042659392_n-1024x553.jpg)