![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348808808_9374680809273573_1723423902494692226_n-1-1024x512.jpg)
16 травня 2023 року НМЦ ПТО у Запорізькій області проведено Всеукраїнський вебінар «Креативна освіта як умова розвитку успішної особистості». Креативне навчання – це процес постійної співпраці викладача та учнів. Освітній процес організовується як живий контакт партнерів, зацікавлених один у одному та у справі, якою вони займаються разом. Креативне навчання має характерну рису: освітній процес зливається з життям, із рішенням реальних творчих задач.Любов СУХОВЄЄВА, викладачка української мови та літератури, зарубіжної літератури ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей», виступила з доповіддю, в якій висвітлила актуальність використання проєктних технологій в освітньому процесі.Дякуємо спікерці за змістовний виступ та бажаємо подальших творчих успіхів!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348847449_2390499341110821_1458240975018933666_n.jpg)