Інтерактивне заняття в рамках Всеукраїнської програми збереження ментального здоров’я “Ти як?”, метою якого є розвиток резильєнтності в учасників освітнього процесу та навичок самодопомоги для виходу зі стресових ситуацій.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437575086_1424932604794842_5889540139258423699_n.jpg)
Інтерактивне заняття в рамках Всеукраїнської програми збереження ментального здоров’я “Ти як?”, метою якого є розвиток резильєнтності в учасників освітнього процесу та навичок самодопомоги для виходу зі стресових ситуацій.