КІНЕЗІОЛОГІЯ-ЗАПОРУКУ СТРЕСОСТІЙКОСТІ!
Під час ранкової зустрічі викладачі познайомилися з кінезіологією-це наука, про розвиток розумових здібностей і фізичного здоров’я через рухові вправи. За допомогою прийомів кінезіології зміцнюється здоров’я, оптимізуються основні психічні процеси, підвищується розумова працездатність, поліпшується психоемоційний стан, а виконання вправи “Дзеркальне малювання” допомагла зняти м’язову напругу та втому, поліпшити психоемоційним стан, активізувати увагу.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391685300_1330434740911296_750612885462547740_n-1024x783.jpg)