Сьогодні обговорили важливі речі. Про наші заповітні мрії та бажання, як досягти свою мрію, про те, чи доречно мріяти під час війни. Акцентували увагу на те, що мрії-це наші думки, сила, сенс життя, мотиватор, один із ресурсів нашого воєнного часу і важливо дозволити собі ними користуватися. Виконання різноманітних вправ “Слон”, “Кулак-ребро-долоня”, “Метелик”, “Ліхтарики” допомогли педагогам підвищити ресурсність, сформувати орієнтації на збереження власного психічного здоров’я, усвідомити ресурси та їх використання для психоемоційної стабілізації.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406865110_1358265468128223_3086098040509641529_n.jpg)