“Ялинка Перемоги” допомогла педагогам поринути у дитинство. Малювали собі свято, нову, вільну, незалежну Україну, шлях до Перемоги. Дружня атмосфера та захоплення творчим процесом допомогло на деякий час відволіктися від суворої реальності. З новими надіями, вірою і любов’ю в світле майбутнє загадали бажання. Нехай Різдво лише укріплює нашу віру в Перемогу, здійсняться найзаповітніші бажання всіх українців.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/412816429_1365911150696988_6903523531612734487_n-1024x766.jpg)