Зазвичай в нормальних умовах відновлення нашого психоемоційного стану відбувається само по собі. Безперервно діють різноманітні фактори та подразники, а виникнення несподіваної та напруженої ситуації призводить до порушення рівноваги. Ранкова зустріч допомогла підвищити рівень інформованості педагогів, відпрацювати навички зниження рівня напруги в складних життєвих обставинах, ознайомити з ознаками стресового напруження, стадіями та способами боротьби.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434179599_1415003625787740_6740321392637509819_n-667x1024.jpg)