Це один із міжнародних днів, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня.
Мета Міжнародного дня грамотності – відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності як незамінного інструменту, що необхідний для побудови інтегрованого й мирного суспільства у ХХІ столітті.
Осторонь цього свята не залишились й учні Путивльського професійного ліцею.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/1.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/3-1024x576.jpg)