Працівники ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” для зручної організації якісного освітнього процесу з учнями отримали хромбуки – сучасні гаджети, орієнтовані на роботу онлайн. Ноутбуки мають все, що потрібно викладачам для дистанційних уроків. Вони швидкі та компактні, працюють без підзарядки цілий день, що дає змогу максимально забезпечити навчально-виховні функції в умовах війни.Реалізація проєкту, в ході якого педпрацівники отримали ноутбуки Chromebook, відбулася завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.Колектив закладу безмірно вдячний за допомогу та підтримку!
Усе буде УКРАЇНА!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311817767_1271020180363291_5604496968699772743_n.jpg)
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312831675_1271020260363283_2180736524094491579_n.jpg)