З метою утвердження в свідомості і почуттях особистості учнів патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України в ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” бібліотекаркою Ніною СОРОКІНОЮ було проведено інтелектуальні змагання “Ігри патріотів”. Під час заходу учні мали змогу продемонструвати знання з історії державотворення, свою патріотичну свідомість, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності та незалежності України.
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329852758_871447607247187_7046389849931287286_n.jpg)