11 вересня 2023 року у ДПТНЗ “ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” практичним психологом Юлією СИДОРЕНКО було проведено практичне заняття “Життя – найвища цінність людини”, де учні вчилися цінувати власне життя, визначити життєві цінності і планувати своє майбутнє. Учні прийшли до висновку, що життя-це яскравий світ і для кожного він особистий і особливий. Наше життя у наших руках і те як ми його побудуємо, яким змістом наповнимо, залежить лише від нас!
![](http://putyvlproflitsei.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375971606_1312639856024118_7664718983916697920_n-1024x1024.jpg)